Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Pvp Serverler | Metin2 | Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Private Serverlar | Knight Online Private Serverlar | Pvp Hileler | Pvp Server Tanıtımlar | Pvp Koxp | Private Serverlar Düpe Yöntemleri | PVP SERVERLER,PVP SERVER,PVP,FİFA 2011,PES 2011

1102 Server Kurulumu - Resimli Anlatım & 1 Adet Database & 1 Adet Server Files

Paylaş
    Admin
    Admin
    Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1103
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 414804 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 16/09/10 Pvp Server Kurulumu :

1102 Server Kurulumu - Resimli Anlatım & 1 Adet Database & 1 Adet Server Files

Mesaj tarafından Admin Bir Cuma 7 Ocak - 6:35

Hoşgeldiniz,
    Oncelikle Aşşağıdan SQL , Server Files ve Database'mizi Indirerek Başlayabiliriz.
    NOT : 1102 Olduğu Için Files & Database Yapımı Çok Nadir Bulunmakta
    veya Hiç Bulunmamaktadır. 1102'nin TEK Buldugum Rastgele Bir Database
    Vereyim Dedim, Konu Daha Once Eski Bir Uyeligim Tarafından Açılmıştı. Yalnız Kırık Resim ve Link'ler Dolayından Tekrar Açıldı ve Düzenlendi. Pek Gundemde 1102 & 1115 Serverler Yok. Ama Uğraşırsanız Sizin 1Tane 1102 Serveriniz Olabilir.

SQL Download
    Server Files Download
    Database Download

Aşşağıdaki Resim'e Kadar Gelene Kadar "Next,Next" Diyoruz Sadece.

Buraya Kadar Sorun Yok. Next Next Diyerek Geldik Geçtik.

KN_Online Olarak Databasemizi Isımlendiriyoruz.

ODBC Ayarlarını Yapalım.

[Ev
    Bilgisiyarı] IP adresini bilmiyorsanız Öğrenmek için Başlat+Çalıstır
    kısmına cmd yazın. Gelen ekrana IPConfig yazın ordan IP adresi yazar.

Butun Herşeyi Hazırladık , Server Fileslerimizi Indırdikten Sonra INI ve Version Ayarlarını Yapmaya Geliyor. [AI SERVER , GAMESERVER]

Admin

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    savesave
    Üye
    Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 Rep Gücü : 5000 Kayıt tarihi : 15/02/14 Pvp Server Kurulumu :

Geri: 1102 Server Kurulumu - Resimli Anlatım & 1 Adet Database & 1 Adet Server Files

Mesaj tarafından savesave Bir C.tesi 15 Şub. - 5:04

ya ananızı sikim sizi.. o.c ları kırık lan linkler
    fevver
    Üye
    Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 Rep Gücü : 5000 Kayıt tarihi : 28/10/16 Pvp Server Kurulumu :

Geri: 1102 Server Kurulumu - Resimli Anlatım & 1 Adet Database & 1 Adet Server Files

Mesaj tarafından fevver Bir Cuma 28 Ekim - 3:57

eet

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati Cuma 21 Tem. - 17:31